.

.

Половина Круг Облека Рек Хром Облека Прилагодливи 52 72 H Мало Стока - Бизнис И Индустриски

Половина Круг Облека Рек Хром Облека Прилагодливи 52 72 H Мало Стока - Бизнис И Индустриски

DEN 1579.20

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 35" Широк x 35" Длабоко x 54" Висока. 64" Употребливи Виси Простор.Боја : Хром. 1 ¼ " Дијаметар Hangrail.Нашата Половина Круг Облека Рек - Chrome е сигурен за да додадете контакт на стилот на вашиот салон на подот.Хром Половина Круг Рек карактеристики 64" виси простор во единствен простор за заштеда на енергија дизајн.Мерење 44" Широк од страна на страна, со 1¼" дијаметар hangrail на Хром Половина Круг Решетката е прилагодлив во височина во 3" постепено со најниско поставување се 52" и максимална висина прилагодување на 72" може да се покажат различни стока со еден решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент