.

.

Затворен Термометар, Влажност Дигитален Мерач Hygrometer Термометар за Дома со Точни Температура Влажност Монитор, Куќа, Канцеларија, Стаклена градина

Затворен Термометар, Влажност Дигитален Мерач Hygrometer Термометар за Дома со Точни Температура Влажност Монитор,

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Дигитален Термометар Hygrometer Лесно да ги прочитате голем LCD екран, Затворен простор термометар има tabletop стојат на место на температура монитор на вашиот шалтер или да се залепи за ѕидот. 8 Функции : Температура, Влажност, Часовник, Календар, Аларм, Max Мулти-цел функции се задоволат секојдневните потреби.Затворен Термометар, Влажност Дигитален Мерач Hygrometer Термометар за Дома со Точни Температура Влажност Монитор, Куќа, Канцеларија, Стаклена градина.

Главните карактеристики

Избор на клиент