.

.

CffdoiFanh Бенто Кутија, Микробранова Печка Двоен Слој Ручек Кутија , Дрвени Чувство Салата Бенто Кутија ,Преносни Сад Кутија ,Работници Студент (Боја : Бела)

CffdoiFanh Бенто Кутија, Микробранова Печка Двоен Слој Ручек Кутија , Дрвени Чувство Салата Бенто Кутија ,Преносни

DEN 1528.80

Пристапност
Во достапна форма

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување. ⭐ 【ОБНОВЛИВИ ПЧЕНИЦА ВЛАКНА РУЧЕК КУТИЈА】 BPA-free, храна-одделение ПП пластични и пченица влакна се супер здрава и изграден за да трае.Тоа создава безбедна и здрава исхрана опкружување за вас и вашето семејство.Просторот е доволно голем, за да се приспособат на внес на храна на возрасни или деца, овозможувајќи му на вашето дете да имаат ручек со себе за една недела.Плус, лесно можете да длабоко чистење на полето на садови во машина за миење садови. ⭐ 【ПРЕНОСНИ ПЛАСТОВИДНО РУЧЕК КУТИЈА】 Сплит вашата храна помеѓу 2 поделени контејнери.Чувајте вашиот секојдневен оброк првично под контрола.Отстранлив оддел фах reheats храна безбедно во микробранова печка и чисти до лесно во машина за миење садови. ⭐ 【ИЗВОР НА ИНСПИРАЦИЈА】 функционална и остри дизајн, вкоренети во минималистички Јапонски ручек-кутија традиции.Сите ќе бидат копнеж на вашиот lunchbox од првиот момент ќе го видите. ⭐ 【ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА】 купето дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно, одделување на зеленчук, овошје и закуски да се одржи оригиналниот вкус на храната.На зафатен работни дена, вие не треба да се јадат ладни храна од пластични кеси, може да направи вашето дете повеќе апетитот на ручек.

Главните карактеристики

Избор на клиент