.

.

DWJ 1200D Коњ одѕивот на гласачите Водоотпорен Тешки Зимски Ќебе (Портокал Ацтеките 68)

DWJ 1200D Коњ одѕивот на гласачите Водоотпорен Тешки Зимски Ќебе (Портокал Ацтеките 68)

DEN 2100.00

Пристапност
Во достапна форма

Полиетилен,Волна. 60 инчи, со 210 обвивка.На 1200 denier дебели зимски ќебе е направен на tearproof, водоотпорен, windproof и дише полиетилен школка. 400 грама на полиетиленски соочи се држи вашиот коњ топли и суви во текот на зимата.Ќебе усвојува прилагодливи двојно тока пред и брзо копче за отворање и затворање, крстот тока ремени, вратот на вредноста и еластична нога ремени за да се обезбеди безбедност и удобност.Рамо gussets обезбеди слобода на движењето.Заштита на волна секна.Никел-обложено хардвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент