.

.

Oxford Пресуди Индекс Картички, 5 x 8, Бела, 100/Пак, се Продаваат како Пакет 5 (51)

Oxford Пресуди Индекс Картички, 5 x 8, Бела, 100/Пак, се Продаваат како Пакет 5 (51)

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Пресуди, од една страна, празно за обратна за лесно забелешка преземање.Поголеми, лесна-за-видете 5" x 8" големина одговара повеќе информации.Прецизност конструиран за униформа големина.Пакетот вклучува 500 Оксфорд индекс картички и Plexon ballpoint пенкало.

Главните карактеристики

Избор на клиент