.

.

Прирачник Четка за Заби Четка за заби Прирачник Четка за заби Микро Нано Мека Четка за Чувствителни Непца со Мека 10000 Влакната 4 Пакет Интерденталните Четка (Количи?

Прирачник Четка за Заби Четка за заби Прирачник Четка за заби Микро Нано Мека Четка за Чувствителни Непца со

DEN 730.56

Пристапност
Во достапна форма

Откако ќе се обиде на овој прирачник четка за заби, ти никогаш нема да се вратиш назад.Супер казна влакната може да се добие во повеќе тешко агли,стигнат до длабоко во просторот, 20x почиста и богата меурчиња, тоа е голема дневна ортодонтски четка за заби за протезите.Четка за заби уникатен 10000 Влакната дизајн, micron филамент дијаметар, светлина мека и густа коса, длабоко чистење, совршен за стоматолошки чувствителна популација, бремена жена постпартална и старец.Микро нано прирачник четка за заби мерки 2.5 cm*18.5 cm 0.9"*7.2".Оваа четка за заби се справи со е изработен од пластика.Едно парче калапи парична казна совет влакната висока густина униформа мека гума заби отпорни на абење.лесно да се носат на патување отворено опстанок кампување лесен за употреба.Мажи & Жени Четка Функција Ултра парична Казна Конец Заострените Влакната Аглеста за Тешко да се Постигне Места.Име на производ : Нано Toothbrush Function : Clean Size : 2.5 cm*18.5 cm 0.9"*7.2"Четка рачка материјал : plastic Usage : Manual Number на четки за заби : 4 Applicable објект : возрасни studentsprompt No потребата за груби и тешко четки.Вие треба супер мека четка за заби да ги заштитите вашите заби.Нашите заби е наменета да се користи повеќе пати, дури и до неколку недели!Ќе бидете изненадени од тоа колку долго нашите заби белење на заби минатата, во споредба со нашите конкуренти.

Главните карактеристики

Избор на клиент