.

.

Моќ Лифт регулируема Облегалка Столчиња за Стари лица со Масажа & Греење, Faux Кожа Sleeper Чаир, Троседот Recliners за Дневна Соба, Удобен домашно Кино Седиште Бесконечна Поз

Моќ Лифт регулируема Облегалка Столчиња за Стари лица со Масажа & Греење, Faux Кожа Sleeper Чаир, Троседот Recliners

DEN 909.60

Пристапност
Во достапна форма

【Удобно Мек Тепих】моќ лифт регулируема облегалка се направени од добри квалитетни материјали.Backrest со lumbar греење функција, ќе даде дополнителна удобност и помага да се подобри хронична lumbar болести.Воздух за дишење мека СТП кожа заврши, дебели сунѓерот баласт, висок назад и широк потпирач обезбеди многу удобно се чувствуваат седи од 150° рамен на релаксација, таа е одличен избор за домашен театар.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние секогаш ќе биде тука за вас, и се надеваме дека ќе ви донесе најдобар шопинг искуство. Мека Перница - Пролет и сунѓерот материјали се користат под седиштето за да се обезбеди адекватна поддршка додека се обезбеди удобност. Издржливи и Здрав Структура - Здрав солидна дрвена рамка, тежина капацитет : 350 кг. Масажа & Греење Функција - 8 поени вибрациона масажа и lumbar греење. Моќ Лифт Дизајн - Контролирани од страна копчето за да им помогнам на стол за да им помогне на старите лица застане лесно.Карактеристики : . Стигнале Проширување подложка за нозе - Нуди одличен lounging искуство.Моќта регулируема облегалка стол, исто така, со USB полнењето функција на правото потпирач, ќе ви овозможи да ја полните вашата апарати(Мобилен Телефон, i Pad) во текот што седи или полулегнал.

Главните карактеристики

Избор на клиент