.

.

1975 Topps # 195 1957 MVPs Мики Ментл/Хенк Арон Yankees/Braves (Бејзбол Картичка) NM Yankees/Braves

1975 Topps 195 1957 MVPs Мики Ментл/Хенк Арон Yankees/Braves (Бејзбол Картичка) NM Yankees/Braves

DEN 1944.00

Пристапност
Во достапна форма

Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за секој Мики Ментл / Хенк Арон фан!.Одлично за било Yankees / Braves колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар.Еден Превозот Бесплатно - Без разлика колку картички - И повеќето наредби брод истиот ден!. 1975 Topps # 195 1957 MVPs Мики Ментл / Хенк Арон Yankees / Braves (Бејзбол Картичка) NM Yankees / Braves.Деканот на факултетот за Картички беше основан во 2001 година од страна на Деканот Hanley, колеги картичка колектор, и стана водечки онлајн продавачот на гроздобер спортски картички и не-спортски картички.Нашите инвентар се зголеми на повеќе од еден милион гроздобер картички и ние имаме персонал на 14 вработени и 5000 квадратни.ft.канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви нуди брз и лична услуга.Декан, исто така, има напишано две книги за собирање на гроздобер безбол картички.Ако вие ќе ни даде можност да се заработи вашиот бизнис, ќе ви биде мило што сте го направиле.Ние гарантираме за тоа!SN : B75 T 06 2722.

Главните карактеристики

Избор на клиент