.

.

CAOMING Y105 Desktop Computer PC, 19.5 инчен, CoRE-I5_7440HQ, 8GB+128GB, Windows 10, Intel HD Graphics 630 CoRE-I5_7440HQ Quad Core 2.8~3.8 GHz, WiFi, RJ45 (Сребро) (Боја : Сребро)

CAOMING Y105 Desktop Computer PC, 19.5 инчен, CoRE-I5_7440HQ, 8GB+128GB, Windows 10, Intel HD Graphics 630 CoRE-I5_7440HQ

DEN 1756.80

Пристапност
Во достапна форма

19.5 инчен 1920x1080 IPS екран, HD живописни бои на екранот.Графичка картичка : GTX750-2 G.ПРОЦЕСОРОТ : Intel HD Graphics 630 Co RE-I5_7440 HQ Quad Core 2.8~3.8 GHz.Интерфејс : USB3.0*2+USB2.0*4, 3.5 мм слушалка приклучок, 3.5 мм DC порта, HDMI-порта.Поддршка 320 GB HDD/500 GB/1 TB/2 TB/4 TB (не се вклучени). 1. 19.5 инчен 1920x1080 IPS екран, HD живописни бои display2. Графичка картичка : GTX750-2 G3. ПРОЦЕСОРОТ : Intel HD Graphics 630 Co RE-I5_7440 HQ Quad Core 2.8~3.8 GHz4. Интерфејс : USB3.0*2+USB2.0*4, 3.5 мм слушалка приклучок, 3.5 мм DC порта, HDMI-А port5. Поддршка 320 GB HDD/500 GB/1 TB/2 TB/4 TB (не се вклучени)6. Со office 2013.

Главните карактеристики

Избор на клиент