.

.

Убава Бела Картон Тесто, Пекарница Кутија Задржи Крофни, Muffins, Колачиња Безбедно - Уникатен Авто-Pop-Up Функција и Јасно Прозорец за Видливост 12 Должина х 8 Ширина x 2 1/4 (?

Убава Бела Картон Тесто, Пекарница Кутија Задржи Крофни, Muffins, Колачиња Безбедно - Уникатен Авто-Pop-Up Функција

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

КУТИЈА : Овие убави бели полиња се совршени за водење на сите ваши вкусни печива безбедно додека сте во движење.Тие се одлични за чување на свежо печени крофни, мини, колачи, пити, cupcakes, muffins, колачи, чоколадо опфатени овошје, а да се задржат подалеку од неред и од добивање валкани.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Овие кутии се направени од издржлив, високо-квалитетни SBS картон кој гарантира кутија не ќе се скрши или солза додека транспортирање или продавање на било која од вашите печива.Тие се цврсти сепак, лесен и лесно да се патува со.СКОКАЧКИ ПРОЗОРЕЦ : единствена јасно прозорец функција им овозможува на другите да го видите вашиот деликатеси, додека сеуште одржување на добрите безбедно.Нема повеќе неуредна раце се обидува да отвори кутии.Сега секој може да уживаат во погледот на вашата уста поење третира hands-free, и за среќа, хаос-слободен премногу!.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Овие кутии дојде укината и имаат изградена во авто скокачки функција која овозможува целосно да се прошири во секунди, па собранието е брзо и лесно, без стрес се вклучени.Лесно едно парче дизајн за својата погодност.ПРЕКРАСЕН ПРИКАЗ : ударниот бел дизајн и јасен прозорец пред ова поле сите да се додаде за да се направи една убава презентација.Земете го вашиот кутии на рецка со овие убави и привлечни кутии кои ќе леле вашите клиенти и пријатели.Тие се направи прекрасен подарок кутии премногу.Само вратоврска со лак, и ќе мора корисна присутна за да се даде некој близок!.Објектот Пакет Количина : 15.

Главните карактеристики

Избор на клиент