.

.

20cm Кина Juneyao Авиокомпании A320 Легура Авиони Модел Juneyao Авиокомпании A320 Подарок Декорација Модел Авион леене Скала Играчка

20cm Кина Juneyao Авиокомпании A320 Легура Авиони Модел Juneyao Авиокомпании A320 Подарок Декорација Модел Авион

DEN 2337.60

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : смола и легури.Авион декорација.Авион Модел Авион Модел Играчка Подарок За Роденден Авион Боинг Airbus Хеликоптер.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Главните карактеристики

Избор на клиент