.

.

Кожа Двојно Двострано Напрсток со цијан - 1 buc sku# 644016MA

Кожа Двојно Двострано Напрсток со цијан - 1 buc sku 644016MA

DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма

closeouts.Уметности & Занаети.Ова е за 1 buc.Кожа Двојно Двострано Напрсток Со Цијан-.Парична казна deerskin напрсток со заврши околу челик кој се протега по целиот пат во текот на fingertip за користење на двете горните и долните делови на прст како и на fingertip.

Главните карактеристики

Избор на клиент