.

.

DEEKA 4 Парчиња Големите Метални Коса Ноктот Клипови Бисер Коса Клипови Злато Метал Коса Ноктот за Дебели Долга Коса Вилица Клипови Коса Додатоци за Жени и Девојки

DEEKA 4 Парчиња Големите Метални Коса Ноктот Клипови Бисер Коса Клипови Злато Метал Коса Ноктот за Дебели Долга

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Метал Бисер Ноктот Клип Поставен】 : 4 Парчиња бисер коса ноктот клип,4 различни стилови. 【СИЛНА МАТЕРИЈАЛ】 : Користете силни и издржливи метална материјал и материјал има доволно дебелина за да се обезбеди дека косата клипови не ќе се скрши лесно и забите, нема да се држат надвор.Пролетта е умерено водат да се одржи вашата коса добро и не е премногу тесна. 【ПРАКТИЧНО И КОРИСНО】 : Погоден за луѓето со густа коса, ова губење на ноктот клип доволно силна за да ги собере сите на вашата коса нагоре.Многу лесен за употреба, можете да ја повлечете вашата коса назад брзо и да ја задржите вашата коса стил за долго време. 【СТИЛСКИ ДИЗАЈН】 : Ова губење на клипот има едноставни и стилски дизајн, погодни за сите возрасти и различни прилики.Постојат три различни бои за да изберете од, можете да изберете оној што го сакате да се купи врз основа на вашата боја на коса и преференции.

Главните карактеристики

Избор на клиент