.

.

Yodio Накит Организатор и Чување Накит скапоцен камен Кутија за Чување Црвена

Yodio Накит Организатор и Чување Накит скапоцен камен Кутија за Чување Црвена

DEN 158.16

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Меки Кадифени. 3 слоеви патување накит дисплеј со Отстранлив 24 Прегради вклучува 3 ѓердан куки, 9 прстен случаи,12 уво студ случаи, 1 голема складирање пошта, и 2 часовници загради слотови.Тежок е само 1.26 lbs, Преносни и Исклучителна.Со елегантен изглед и внимателен дизајн на овој приказ кутија за накит е pefect подарок за роденден ,Божиќ ,свадба ден, Денот на Вљубените ,ден на Мајката, Годишнина Ден .Издржливи и Исклучителна кодот чувајте ги вашите jewelries безбедно.Со Нашите Earring Носителот Кутија Сите ваши jewelries ќе биде уредно организиран и лесно да се постигне; НЕМА неуредна Облекување Маса повеќе.Елегантен и стилски изглед оркестарот вашиот дом.Нашиот накит кутија организаторот за девојки се Направени од Еколошки Меки Кадифени Материјал Кој е Анти-Абразивни, Не-Deforming и Colorfast.Голема кутија за накит со Ретро брава, Чувајте ги сите Вашите Омилени Jewelries на Едно Место.Спецификација : 1 огледало на капакот.3 слоеви патување накит дисплеј со Отстранлив 24 Прегради вклучува 3 ѓердан куки, 9 прстен случаи,12 уво студ случаи, 1 голема складирање пошта, и 2 часовници загради слотови.Тежок е само 1.24 lbs, Преносни и Исклучителна.Функционална Случај : Не само што одговара за чување на накит уредно и уредна во домот, но, исто така, одлично за on-the-go.Одличен Подарок : Одличен практичен подарок за Денот на Мајката, сопруги, девојки, ќерки, ќерки, па дури и само како малку третираат за себе.NOTICEPlease не намерно да стискаш со тешки предмети.

Главните карактеристики

  :
Избор на клиент