.

.

Зак & Zoey ZZ Sequin Подигнат L Црвена

Зак & Zoey ZZ Sequin Подигнат L Црвена

DEN 434.64

Пристапност
Во достапна форма

Со свечена уредување на светкавиот црвено sequins Зак & Zoey Sequin Harnesses се совршен прилог на било кој празник екранот!.Издржлива пластика токи што ги прави гламурозна и разновиден избор за секојдневна употреба.Овие капитално-прилагодлив harnesses исто така карактеристика на никел-обложено Д-прстени.Со свечена уредување на светкавиот црвено sequins, Зак & Zoey Sequin Harnesses се совршен прилог на било кој празник екранот!Овие капитално-прилагодлив harnesses исто така карактеристика на никел-обложено Д-прстени и издржлива пластика токи што ги прави гламурозна и разновиден избор за секојдневна употреба, премногу!.

Главните карактеристики

Избор на клиент