.

.

Сан Пелегрино Крв Портокал, Грејпфрут, Калинка Портокал, Clementine Вкус на Пијалаци - Различни Пак, 11.5 Оз Лименки (Пакување од 12, Вкупно 138 Мл)

Сан Пелегрино Крв Портокал, Грејпфрут, Калинка Портокал, Clementine Вкус на Пијалаци - Различни Пак, 11.5 Оз

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Сан Пелегрино Крв Портокал, Грејпфрут, Калинка Портокал, Clementine Вкус На Пијалаци - Различни Пак!, 11.5 Оз Лименки (Пакување од 12, Вкупно 138 Мл).Без Вештачки Бои, Вкусови, Засладувачи Или Конзерванси.Јасни И Чисти Вкус Парови И Со Секој Оброк.Направени Со Природно Зачинет Blood Orange/Грејпфрут/Калинка Портокал/Clementine, Вистински Шеќер, И Пенливи Овошје.Природно Збогатен Со Калциум, Магнезиум, И Минерални Соли - Едноставно Twist Off Капа И Да Уживате Во Чист, Освежувачки Вкус На Blood Orange/Грејпфрут/Калинка Портокал/Clementine.Прегратка на духот на италијански кои живеат со С. Пелегрино Пенливи Природна Минерална Вода.Од неговото основање во 1899, S. Пелегрино брендот е синоним со напор стил и италијанската култура.S.Пелегрино шишиња само најдобрите минерална вода, што поминува низ 30-годишното патешествие низ земјата во Сан Пелегрино Terme простор на падините на италијански Алпи.Ова патување mineralizes на вода преку контакт со подземните карпи, природно збогатување С. Пелегрино со минерални соли, калциум и магнезиум.Додавање на јаглерод диоксид го подобрува С. Пелегрино, обезбедување на своите непогрешлив вкус и sublte меурчиња.Ниско ниво на натриум и нула калории, С. Пелегрино нема да има вештачки бои, вкусови, или засладувачи.Половина литар пластични шише големина е BPA Free и се совршен за ручек со соработници или брз залак во движење, и удобен 12 пакет обезбедува секогаш ќе имаат S. Пелегрино на рака.Без разлика дали сте на состанок пријатели надвор за јадење, истражување на градот, или да ужива вечера дома С. Пелегрино е совршен за минерална вода, за сите на животот вкусни моменти.Чистиот вкус и јасни карбонизација на С. Пелегрино совршено ја надополнува вкусови на сите видови на храна, вклучувајќи ги и зачинета мезиња, богата entrees и decadent десерти.С. Пелегрино е вриење и суптилни меурчиња донесе најдоброто во секој сад, што го прави омилен на некои од најдобрите светски готвачи, gourmets и foodies.S.Пелегрино отелотворува суштината на италијански живот - весели outlook и радоста на трошење на време заедно, додека за храна, смеа и разговор се дели.Едноставно отворање на шише од С. Пелегрино Пенливи Природна Минерална Вода за да се Подобрат Вашите Моменти.

Главните карактеристики

Избор на клиент