.

.

Болдвин Хардвер 5106.102.Г-дин Имот Класичен Лост Внатрешна Врата

Болдвин Хардвер 5106.102.Г-дин Имот Класичен Лост Внатрешна Врата

DEN 2676.72

Пристапност
Во достапна форма

ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ИМОТ.ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРАТИТЕ.Имот ја отвора вратата за голем број можности за прилагодување, во двете стил и функција.Имот вратата хардвер е почеток на гранд стил кој може да биде пренесена низ дома со координирање внатрешни работи хардвер.Опциите се речиси бескрајно, па можете да се создаде свој потпис изглед.Оваа лост направени од Цврст Месинг е за Целосна кукла, Половина кукла, Премин и Приватноста функцијата на спалната соба, бања, плакар, провизии и француски врати.

Главните карактеристики

Избор на клиент