.

.

Pufai Smart Кука Двојно Двострано Лепило Бања, Кујна Канцеларија Ги Транспарентен Закачалка Водоотпорен 40 Поставите 80 Парчиња

Pufai Smart Кука Двојно Двострано Лепило Бања, Кујна Канцеларија Ги Транспарентен Закачалка Водоотпорен 40 Поставите

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

СОДРЖИНА : приложениот производ содржи 40 групи на 80 парчиња на двострано лепило транспарентен закачалка.МАТЕРИЈАЛ : дадениот производ е произведен / произведени од високо квалитетни ПВЦ материјал во Pufai Меѓународни велика БРИТАНИЈА и TR објекти.УПОТРЕБА ОБЛАСТ : Тоа може да се користи за повеќе намени во кујна, бања, канцелариски и слични области.Тоа е солза-доказ и стабилна.Тоа може да биде лесно да се отстрани од местото каде што е поставена без да остават какви било траги.ДИМЕНЗИИ : 6 х 6 см.ПРЕДНОСТИ на производите И КОРИСТЕЊЕ AREASIt е лесно да се соберат и расклопување.Тоа не остава траги.Тоа не е лесно да се солза.Цврсти и safe It е направен од материјал.Практично, може да се користи во многу objects Clutter-бесплатно, начинот на кој сакате itallows да дизајн вашиот materials It може да се користи на многу површини лесно.Тоа може да се користи во канцеларија, дома, кујна и бања, итн.Таа има капацитет на носивост до 10 кг.Тоа е силна.Неколку степени под нулата во зима, највисоката температура во текот на летото е на 40 степени.Обичните лепило куки падне кога се изложени на вода.Сепак, Pufai Smart Кука задржува цврстината.ПОГОДЕН SURFACESAcrylic лист и др.surfaces Windows / стакло итн.surfaces Mirror итн.surfaces On дрвени / дрвени маси, врати и слични површини,На мазни плочки, итн.Тоа е погоден за употреба на метални панели и нерѓосувачки челик површини.Идеален за бесење туш или када додатоци.UNSURING SURFACESCement ѕид итн.surfaces Mosaic нерамна surfaces Weathered ѕидови, итн.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?Прво, чиста и сува површина да се користи.Откине заштитна фолија и се држи до локацијата што е одредено.Закачите на еден на парчиња, на површината каде што ќе се држиме на материјалот, и друг материјал.По лепење, се чека 8 часа за тоа да биде посилна, тогаш ќе може да се качи на материјалот.

Главните карактеристики

Избор на клиент