.

.

HTTMT MT158-SXR - Мотор Црн Синџир Чувари Компатибилен со 2001-2003 Suzuki Gsxr750 2001-2004 Gsx-R1000

HTTMT MT158-SXR - Мотор Црн Синџир Чувари Компатибилен со 2001-2003 Suzuki Gsxr750 2001-2004 Gsx-R1000

DEN 1716.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет Мала Тежина Синџир Гарда.Не упатство за инсталација !Лесна инсталација.Директна замена.Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум.Боја : исто како што сликите покажуваат.Состојба : 100% Сосема Нов.Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент