.

.

Angoily Мрзливи Сузан Плочата Зачин Рек Организатор Провизии Кабинет Складирање Сад Бања Полица Десктоп Шминка Складирање Полици за Кујни за Статистика (Сив)

Angoily Мрзливи Сузан Плочата Зачин Рек Организатор Провизии Кабинет Складирање Сад Бања Полица Десктоп Шминка

DEN 2193.60

Пристапност
Во достапна форма

90% Памук/10% Rayon.Лесно можете да најдете на леќата, така што лесно да го користите при готвењето.мрзливи сузан сад.Ефикасен начин на спајс чување и презентација во било провизии или на маса.спајс плочата.Оваа rotatable складирање фах усвојува убав материјал се со стабилни перформанси и долг животен пат.круг леќата плочата.Зачин рек карактеристики на обновлив дизајн, совршено строен да се вклопат во тесни простори.агол полица.Одлично за заштеда на кујната контра простор, тоа ќе ви донесе голема погодност.козметички плочата.Опис Мрзливи Сузан Плочата Зачин Рек Организатор Провизии Кабинет Складирање Сад Бања Полица Десктоп Шминка Складирање Полици за Кујни за Статистика ( Сива ) Карактеристики Боја : Сива Материјал : ПП Големина : 23. 3 X23. 3 CM Пакет Вклучувајќи 1 x Складирање Решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент