.

.

Ѕидот Виси Полиците, Цврсти Дрвени Полици за Прикажување Растенија, Свеќи, Книги и Зачини

Ѕидот Виси Полиците, Цврсти Дрвени Полици за Прикажување Растенија, Свеќи, Книги и Зачини

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

✤Простор за заштеда : обесени На полицата може да ви помогне да заштедите простор на вашата соба. ✤Декоративни : обликот и изгледот е сладок и привлечен, и затоа тоа е одлична декорација. ✤Пријатна атмосфера : Тоа ќе ви даде домашен и рачно изработени се чувствуваат на собата. ✤Мултифункционален : Ова виси полица е совршен за да се прикаже растенија, свеќи, книги и зачини, бања дребулии, рачни крпи или било какви други мали предмети. ✤Чиста и уредна : Тоа ќе го намали нередот во мали или големи соба со елегантно складирање на вашите вазни, слики семејството и други ситните на постоечкиот се прикаже полици.Спецификации : Тип : Декорација за Складирање Полица Боја : Сива Материјали : дрво Одбор големина : 38*14 см Tassel големина : 15 cm Дебелина : 1.0 cm Јаже должина : околу 55 cm Пакет : 1* Декорација за Складирање Полица.

Главните карактеристики

Избор на клиент