.

.

Диви Животни Лос Шума Headband - Пот Коса Бенд за Спортски Работи Јога Вежба Кошарка, Велосипедизам Фудбал Тенис

Диви Животни Лос Шума Headband - Пот Коса Бенд за Спортски Работи Јога Вежба Кошарка, Велосипедизам Фудбал Тенис

DEN 1603.20

Пристапност
Во достапна форма

【Печатење Инструкции】Полна-ширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ перформанси Растеглив, дише, мека и wicking.Чувајте ги очите далеку од пот, потрошувачка далеку влага и сува брзо.Лесен и практичен : тоа се чувствува како облечен во ништо друго.На лесни пот-абсорбента headband усвојува совршен една големина технологија, која може да се вложи многу малку притисок врз главата во соодветен обем. 【Вашата Коса Нема да Биде Неуредна 】се Вклопуваат речиси секој главата големина и облик.Совршен за да се носат под главата или капа.Пот бенд останува удобно на главата во текот на целата тренингот, па можете да се фокусираат на што и да правиш - не се грижиш дека вашиот headband ќе ти се лизга.Применливи сценарија Мултифункционален и сите-сезона производи-подобрување на самодовербата и перформанси; машки и женски headbands се погодни за одење, трчање, планинарење, вежбање, велосипедизам, јавање, риболов, јога, фитнес, спортски, кошарка, одбојка итн. 【Удобно Многу погодни да се носат на.Тие се лесно да се чисти и да се користат многу пати, и ќе ги сакам.Спортски Headband Sweatband за Мажите и Жените Еластичен Главата Бенд Пот Wicking Крстот Headband Не се Лизга Hairband за Тренингот Работи Јога Салата Одење Велосипедизмот Вежба.

Главните карактеристики

Избор на клиент