.

.

Eyecandy Decals G - лопез и од неодамна Писмо CURLZ 3 Високи 2 Пакет Decal Налепница Портокал

Eyecandy Decals G - лопез и од неодамна Писмо CURLZ 3 Високи 2 Пакет Decal Налепница Портокал

DEN 142.80

Пристапност
Во достапна форма

Eyecandy испраќа само со највисок квалитет.ГОЛЕМИНА ВО ОПИСОТ СЕ ОДНЕСУВА НА НАЈДОЛГАТА СТРАНА.НАШИТЕ DECALS СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИЈА 6 ГОДИНА ВИНИЛ.ТИЕ НЕМА ДА ПОПУШТАТ, КОРА, СЕ НАМАЛАТ ИЛИ ИСЧЕЗНАТ ЗА НАЈМАЛКУ 6 ГОДИНИ.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ и МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ НА БИЛО кој МАЗНА, цврста ПОВРШИНА.ЗАДОВОЛСТВО GAURANTEED!!.G - лопез и од неодамна ПИСМО CURLZ 3" ВИСОКИ 2 ПАКЕТ decal налепница ПОРТОКАЛ.

Главните карактеристики

Избор на клиент