.

.

JYDQM Куче Загатка Играчки Плочата Бавно Фидер Храна Боул Полека Јадење Сад Пет Кучиња Обука Игра

JYDQM Куче Загатка Играчки Плочата Бавно Фидер Храна Боул Полека Јадење Сад Пет Кучиња Обука Игра

DEN 5841.60

Пристапност
Во достапна форма

Со бавно ослободување на храна или закуски е голема за да се задржи вашето куче среќни.Таа е погодна за тренинг или игра сам.Опремени со мали делови да се држат храна за миленичиња одделно.исто така може да додадете повеќе да се забавуваат кога исхраната на вашето куче или мачка.ослободување од чистење на подот секој пат.Бавно Фидер:Забави хранење време за помош на вашето куче е варењето на храната .Со бавно ослободување на храна или закуски е голема за да се задржи вашето куче среќни.Таа е погодна за тренинг или игра сам.Опремени со мали делови да се држат храна за миленичиња одделно.исто така може да додадете повеќе да се забавуваат кога исхраната на вашето куче или мачка.ослободување од чистење на подот секој пат.Материјал : PPColor : Blue/Розова/Green Size : appr.30*20cm Kindly Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум пред да го купите.Бојата на вистинскиот објект може малку да се разликуваат.Ве молиме Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум пред да го купите.Бојата на вистинскиот објект може малку да се разликуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент