.

.

Ребека Minkoff Жените Janine Sweatshirt

Ребека Minkoff Жените Janine Sweatshirt

DEN 2112.00

Пристапност
Во достапна форма

Шел : 55% памук/45% полиестер.Увезени.Суво Чистење Само.Ткаенини : Средината на тежина руно.Екипажот деколте со V акцент, Ребрести рабови.Должина : 21.75 во / 55cm, од рамо.Долго издувам рамо ракави.На Janine Sweatshirt има суптилни женски чувствуваат благодарение на ниско-клуч изјава износени ракави.Сакаме носи овој повик-кул врвот со сè, од фармерки да кожени здолништа.

Главните карактеристики

Избор на клиент