.

.

NICKSTON Темно Кафеава боја Бранеа Вистинска Кожа за на Рака Компатибилен со Garmin Пристап S12 S40 S42 и Vivoactive 3 Smartwatches Бенд Иглички Алатка B20

NICKSTON Темно Кафеава боја Бранеа Вистинска Кожа за на Рака Компатибилен со Garmin Пристап S12 S40 S42 и Vivoactive

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добијат 1 (Една) Висок Квалитет Вистинска Кожа Види Бенд Рака (2x Иглички 1x Тока и 1x Алатка да се вклучи).Лесно / Брзо да го Инсталирате и да ги Тргнеме Smartwatch.Една Големина на Универзал да се Спореди со S/M и M/Л Одговара на Зглобовите Големина : од (6") до (8.5") / 152mm - 216mm.Димензии на Бендот : 20mm Ширина Бенд - Долга Рака Должина 5.11" - 130mm / Краток Рака Должина 3.14" - 80mm / Дебелина 3мм / Тока 0.78" - 20mm.Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.Компатибилен со Garmin Пристап S12, Пристап S40, Пристап S42 и Vivoactive 3 !Smartwatch НЕ е Вклучен !!!Проверете Опис на Производот за Дополнителни Информации.Опис на производот : Премиум Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Направена.Во изработка на овој производ, посебно изработката техника се користи за сечење, големината, сликарство и крои - дизајн и бои се избрани за да ви обезбеди удобност, самодоверба и класа.За сликарството на овој премиум кожа, природна боја беше се користи од овошје и зеленчук со карактеристична пријатна тон, што создава мир за вас или луѓето околу вас.Ние веруваме и се сигурни дека се создадени со љубов, волја и трпение е позитивен извор на енергија.Кои трошоци и recharges нас постојано со добра позитивна енергија.Чистење : Бидејќи овој бенд е направен од природни материјали, тоа ќе мувла на вашиот зглоб и развој на возраст од патина заврши со текот на времето.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-слободен крпа.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Кожа може да се исуши, особено кога се изложени на вода.Ние препорачуваме месечна примена на кожа средството за смекнување на косата да се задржи вашата кожа заштитена и moisturized.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!.

Главните карактеристики

Избор на клиент