.

.

Пан Собранието, Филтер W/Casters Fb

Пан Собранието, Филтер W/Casters Fb

DEN 2308.80

Пристапност
Во достапна форма

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Frymaster одамна е водечки снабдувач на комерцијални fryers, пржење системи за вода-бања rethermalizers, тестенини cookers и додатоци.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Frymaster 1068465 SP Пан Собранието, Филтер W/Casters Fb.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Frymaster.

Главните карактеристики

Избор на клиент