.

.

Amerock BP53002-25PACK Allison Вредност Хардвер 1-3/16 Инчен Дијаметар Печурки Cabi, Масло Протри Бронза

Amerock BP53002-25PACK Allison Вредност Хардвер 1-3/16 Инчен Дијаметар Печурки Cabi, Масло Протри Бронза

DEN 958.08

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Кабинет Хардвер Копчиња.Материјал : Цинк.Крај : Масло Протри Бронза.Серија : Allison Вредност Хардвер.Amerock, BP53002-25 PACK, Копчиња, Алисон Вредност Хардвер, Кабинет Хардвер, Печурки, Дефинирање на софистицираност, Алисон Вредност Хардвер серија од Amerock обезбедува еден од вид изгледот на вашиот дом.Секој knob е intricately направена и наменета да се земе вашата cabinetry од старк да стилски.Кога станува збор за изборот на кабинетот хардвер, Amerock ветува дека и во квалитет и достапност.Карактеристики : Убаво заврши за да одговара на било какви традиционалните dcor Направена од квалитетни материјали обезбедување траен производ можете да уживате за годините што доаѓаат Координати со Алисон Вредност Хардвер серија Ограничена доживотна гаранција Вклучува сите потребни монтажа хардверски Спецификации : Дијаметар : 1.1875 Проекција : 1 Материјал : Цинк Вклучува : Дваесет и Пет (25) Кабинет Копчиња и Дваесет и Пет (25) Завртка M4 Пакети.

Главните карактеристики

Избор на клиент