.

.

Цвет Тенџере Носителот, Силна Поддршка Виси Колонист Додадете Новак Воздух за да Зачувате Простор за Housewarming Родендени за Дома Декор Прозорец Дневна Соба, Спална со

Цвет Тенџере Носителот, Силна Поддршка Виси Колонист Додадете Новак Воздух за да Зачувате Простор за Housewarming

DEN 249.36

Пристапност
Во достапна форма

【Исклучителен Подарок】На фабрика тенџере носител е убава и практичен подарок за вашите семејства и пријатели за housewarming, родендени, и многу повеќе!. 【Дома Декорација】Совршен за дома декор, прозорец, дневна соба, спална соба, кујна градина и ѕидот. (Садови и вкусен не се вклучени). 【Да зачувате Простор】Ова растение ги обезбедува прекрасен начин да се зачува простор и приказ на вашата растенија, направи го тоа лесно да се вклопуваат во било внатрешна и надворешна средина. 【Зголемување Greening】Погоден за сите ваши треба да додадете зеленило(како бонсаи, вкусен, растенија тенџере ) и новак воздух на вашиот и животот со елеганција. 【Силна Поддршка】Направен од висок квалитет на СТП кожа носителот и памук јаже, силни и издржливи, обезбедување на силна поддршка за potted растенија.Функција : 1. Погоден за сите ваши треба да додадете зеленило(како бонсаи, вкусен, растенија тенџере ) и новак воздух на вашиот и животот со елеганција.2. Ова растение ги обезбедува прекрасен начин да се зачува простор и приказ на вашата растенија, направи го тоа лесно да се вклопуваат во било внатрешна и надворешна средина.3. Совршен за дома декор, прозорец, дневна соба, спална соба, кујна градина и ѕидот. (Садови и вкусен не се вклучени).4. Направен од висок квалитет на СТП кожа носителот и памук јаже, силни и издржливи, обезбедување на силна поддршка за potted растенија.5. На фабрика тенџере носител е убава и практичен подарок за вашите семејства и пријатели за housewarming, родендени, и многу повеќе!Спецификации : Предмет Тип : Виси Planter Material : СТП Кожа+Памук Rope Color : Yellow Size : Како што е прикажано во picture Weight : Прибл.74g~120g/2.6 оз~4.2 oz Package Листа : 1 x Виси Planter Notice : 1. Големината на прирачник за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од ±1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.2. Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент