.

.

Виси Колонист, Силна Поддршка Додадете Зеленило Зачувате Простор Цвет Тенџере Држачот за Дома Декор Прозорец Дневна Соба, Спална соба за Housewarming Родендени(Мала жол?

Виси Колонист, Силна Поддршка Додадете Зеленило Зачувате Простор Цвет Тенџере Држачот за Дома Декор Прозорец

DEN 242.16

Пристапност
Во достапна форма

【Дома Декорација】Совршен за дома декор, прозорец, дневна соба, спална соба, кујна градина и ѕидот. (Садови и вкусен не се вклучени). 【Да зачувате Простор】Ова растение ги обезбедува прекрасен начин да се зачува простор и приказ на вашата растенија, направи го тоа лесно да се вклопуваат во било внатрешна и надворешна средина. 【Зголемување Greening】Погоден за сите ваши треба да додадете зеленило(како бонсаи, вкусен, растенија тенџере ) и новак воздух на вашиот и животот со елеганција. 【Силна Поддршка】Направен од висок квалитет на СТП кожа носителот и памук јаже, силни и издржливи, обезбедување на силна поддршка за potted растенија. 【Исклучителен Подарок】На фабрика тенџере носител е убава и практичен подарок за вашите семејства и пријатели за housewarming, родендени, и многу повеќе!.Функција : 1. Погоден за сите ваши треба да додадете зеленило(како бонсаи, вкусен, растенија тенџере ) и новак воздух на вашиот и животот со елеганција.2. Ова растение ги обезбедува прекрасен начин да се зачува простор и приказ на вашата растенија, направи го тоа лесно да се вклопуваат во било внатрешна и надворешна средина.3. Совршен за дома декор, прозорец, дневна соба, спална соба, кујна градина и ѕидот. (Садови и вкусен не се вклучени).4. Направен од висок квалитет на СТП кожа носителот и памук јаже, силни и издржливи, обезбедување на силна поддршка за potted растенија.5. На фабрика тенџере носител е убава и практичен подарок за вашите семејства и пријатели за housewarming, родендени, и многу повеќе!Спецификации : Предмет Тип : Виси Planter Material : СТП Кожа+Памук Rope Color : Yellow Size : Како што е прикажано во picture Weight : Прибл.74g~120g/2.6 оз~4.2 oz Package Листа : 1 x Виси Planter Notice : 1. Големината на прирачник за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од ±1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.2. Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент