.

.

Храна за складирање Ориз Складирање Контејнер 10 кг Сет од 2 Ориз Контејнер за Складирање Сад Ориз Складирање Садот со Капак и Мерење Куп Мали розова, Кујна складира?

Храна за складирање Ориз Складирање Контејнер 10 кг Сет од 2 Ориз Контејнер за Складирање Сад Ориз Складирање

DEN 1444.80

Пристапност
Во достапна форма

Замислете секој пат пешачење до вашата кујна или провизии, се најде се што е уредно организирани.Веќе не се неуредна, можете да добиете се што сакате многу брзо.Со посебен запечатување механизам, лесно можете да го отворите или затворите нашите пластични контејнери.Транспарентна кутија со скали, храна во кутија и голем капацитет.Со мерење на куп, кутија може да биде затворена и храната може да се мери.Високо - квалитетни кујнски ориз сад со добар запечатување.Идеален за чување на суви материи во провизии како што жита, брашно, шеќер, кафе, ориз, зрно, грав, ореви, овошје, храна за миленичиња, печење материјали & more Save многу простор за вашата кујна и кабинети за подобро кујна организација.Спецификација : Материјал : полипропилен.Производ големина : 38. 5 x 23. 5 x 26. 5 cm Пакет содржина : - 2 x ориз садовите за складирање. 2 x мерење чаши.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тесна да ги задржи на храната суви и свежиСо посебен запечатување механизам, можете да го отворите или затворите нашите пластични садови безбедно со користење само на два прста.

Главните карактеристики

Material:
polypropylene.
Product size:
38. 5 x 23. 5 x 26. 5 cm
Package contents:
2 x rice storage containers. :
2 x measuring cups. :
If you have any questions about our products, please feel free to contact us. :
Tight to keep food dry and fresh:
-With special sealing mechanism, you can open or close our plastic containers safely by using only two fingers.
Избор на клиент