.

.

Aexit 2 Парчиња Кабинет Хардвер 8 3-пати Топката Имајќи Телескопски Фиока Фиока Слајдовите во Слајд Шини

Aexit 2 Парчиња Кабинет Хардвер 8 3-пати Топката Имајќи Телескопски Фиока Фиока Слајдовите во Слајд Шини

DEN 590.64

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Топка Имајќи Фиока Слајдови;Функција : 3 пати Мазна Телескопски Слајд.Unstretched Големина : 20.5 x 4.5 x 1.3 см / 8" x 1.8" x 0.5" (L*W*T);Целосна Должина : 38.6 cm /15.2".Третата Песна Ширина : 2,2 см / 0.87";Монтажа Дупка со Дијаметар : 0.43 cm / 0.16"0.9 x 0.43 cm/0.35" x 0.16"(L*W).Материјал : не ' Рѓосувачки Челик , Пластика;Боја : Сребро. Tone.Net Тежина : 549g;Пакет Содржина : 1 Пар x Топката Имајќи Фиока Слајдови.Спецификации : Описи : Телескопски фиока слајдови со челична топка лежишта, мазна и точни слајд, тивко.За апликации, како што поднесување кабинети, биро pedestals и општи фиоки за складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент