.

.

LZL Расклопна Кулер Торба, 30 Може да се Изолира Leakproof Мека Еднострани Пијалаци Tote со Рамо, Рака, Складирање Џебови (Големина : 85l)

LZL Расклопна Кулер Торба, 30 Може да се Изолира Leakproof Мека Еднострани Пијалаци Tote со Рамо, Рака, Складирање

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

【ДОБАР КВАЛИТЕТ Вклучува изолирани пред џеб.Одлична изолација ефект ќе се избегне течноста не е лесно да се топи насекаде за вршење на ладни пијалоци како грабеж или коцки мраз на топол летен ден.Топлинска Изолација ЕВА го задржува храна свежа и ладна/топло.☀Вие сте добредојдени и споделување вашите повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Тоа ќе ги задржи во нивниот оригинален температура за долго време. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】 Кулер Торба може да се одржи до 30 лименки(330ml) на вашите омилени пијалоци плус мраз во исто време.

Главните карактеристики

Избор на клиент