.

.

Canon EOS 6D Mark II dslr фото Камера со Canon EF 24-105mm е STM Леќа & EF 75-300мм III Леќа + 500mm Претходно дивиот свет Леќа + Авто TTL Блиц + Ранец + Comica Микрофон со Професионална Додатоци

Canon EOS 6D Mark II dslr фото Камера со Canon EF 24-105mm е STM Леќа & EF 75-300мм III Леќа + 500mm Претходно

DEN 714.96

Пристапност
Во достапна форма

Овој Канон Камера Пакет доаѓа со Производителот Обезбеден Прибор и Една Година Продавачот Гаранција.Canon EOS 6 D Mark II dslr фото Камера Тело за Само - 26.2 ПРАТЕНИК Full-Фрејм CMOS Сензор, DIGIC 7 Слика Процесор, Full HD Видео во 60 fps; Дигитална Е, Built-In GPS, Bluetooth, & Wi-Fi w/ NFC.Canon EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM Леќа со EF-Планината Леќа/Full-Frame Формат, Две Aspherical Елементи, Еден UD Елемент, Супер Спектри Слој, STM Повлекува БОЛЕСТ Мотор, Оптички Стабилизатор на Сликата, Заоблени 7-Сечилото Дијафрагмата + Canon EF 75-300мм III Леќа + 500mm Претходно дивиот свет Леќа.Доаѓа со висока крајот додатоци како Comica Микрофон, Авто TTL Блиц, Sandisk Мемориски Картички & Monopod.Дополнително пакетот вклучува Ранец Случај, Филтер Колекции, Безжични Shutter Ослободување на Далечинскиот управувач и Повеќе.Canon EOS 6 D Mark II dslr фото Camera Step во полна рамка игра со EOS 6 D Mark II dslr фото Камера од Canon.Правење на високо-перформанси full-frame imaging повеќе достапни, на 6 D Mark II го прави голем број на достигнувања над својот претходник за подобрување на секој аспект на сликата фаќање и создавање.Главната ажурирање доаѓа во форма на 26.2 MP CMOS сензор и употребата на DIGIC 7 Слика Процесор да ја испорача поостри, повеќе живописни слики во различни снимање ситуации.Ова подесување нуди подобрена мајчин опсег на осетливост од ISO 100-40000, кој потоа може да се прошири до ISO 50-102400, како и брзо снимање стапки до 6.5 fps.Добрите : 26.2 ПРАТЕНИК Full-Фрејм CMOS Sensor3" 1.04 м-Dot Ротирачки-Аголен екран осетлив на допир LCDFull HD Видео Recording Expanded ISO 102400, 6.5 fps Shooting Built-In GPS, Bluetooth & Wi-Fi со NFCThis Премиум Видео Создателот Комплет вклучува : Canon EOS 6 D Mark II dslr фото Camera Canon EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM Lens Canon EF 75-300мм III Lens500mm f/8.0 Претходно дивиот свет Lens Backpack Камера Case Canon Батеријата & Charger Replacement ЛП-E6 Battery Canon Вратот Strap Canon Тело и Леќа Caps32 GB Sandisk Голема Брзина, Меморија Card64 GB Sandisk Голема Брзина, Меморија Card Auto TTL Multimode Flash Comica Про Microphone58mm 3 Парче Филтер за Полнење (УВ-CPL-FLD)77mm 3 Парче Филтер за Полнење (УВ-CPL-FLD)Безжична Камера Remote T-Планината Adapter Monopod.

Главните карактеристики

Избор на клиент