.

.

DJASM Gygjb 8 Компјутери Види Screwdrivers со Метални Стојат Алатка за да се Види Поправка Види Шрафцигер Сет

DJASM Gygjb 8 Компјутери Види Screwdrivers со Метални Стојат Алатка за да се Види Поправка Види Шрафцигер Сет

DEN 6916.08

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов високо квалитетни материјали.големина 0.6 mm 0.8 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.4 1.6 mm mm / 1.4 mm 1.6 mm.Бесплатен замена совети за секоја големина.Боја : сребрена + црвено.Материјал : метал. 1. 100% сосема нов висок квалитет material2. големина 0.6 mm 0.8 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.4 1.6 mm mm / 1.4 mm 1.6mm3. Бесплатен замена совети за секој size Colour : сребро + red Material : metal Package Содржина : 6 * дупчиња шрафцигер (0.6 mm 0.8 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.4 1.6 mm mm)2 * крстот шрафцигер (1.4 1.6 mm mm)1 * Base Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.можете да го носат на секаде, тоа, исто така, помага да се задржи алатки организирани.

Главните карактеристики

Избор на клиент