.

.

[20 Пак]HINCINK Kf94 Маски Црна [Поединечно Пакувани] Унисекс, 4-Layer Mask, Три-Виткање Стил за Возрасни и Постари

[20 Пак]HINCINK Kf94 Маски Црна [Поединечно Пакувани] Унисекс, 4-Layer Mask, Три-Виткање Стил за Возрасни и

DEN 328.80

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.УБАВ ОБЛИК И ОДГОВАРА - личност модел, покажуваат вашиот стил!Оваа facemask е дизајниран да се направи вашето лице помали.На уникатен дизајн ви овозможува да се носат без чувство на угнетувачка.180 ° и Пропустливост на Воздух Може да ги заштити целото лице во облик на структура, инсталацијата и работата е многу едноставен и лесен.Функционална носот поддршка дизајн за да се спречи fogging и изолира надворешен воздух. 【Брза Испорака】 Во парк,вообичаено, пристигнуваат во рок од 8-15 дена.ИМАЈТЕ УБАВА - Кога ќе се стави на тоа, вашиот деликатни шминка не ќе биде оштетен.Тоа е поддржан како заграда, така што ќе може да се одржува секогаш добра слика.Моден дизајн се направи што повеќе слатки,сигурен сум дека вие и вашите пријатели семејството ќе ви се допадне.за долгорочно носи и удобно кожата.Се надевам дека вие и вашето семејство здравје и безбедно.ГОЛЕМА БЕЗБЕДНОСТ - 4-Слој за Заштита со висок квалитет на филтер : Напредни electret филтри со користење на четворни филтрација систем блокови до многу мали честички. (Нано-Ниво Филтер Тема Нашиот производ користи Нано-Ниво Темата за лесно дишење и подобра заштита од прашина).УДОБНО ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - Trifolding Стереоскопски Дизајн : Нашата Маска Опфаќа Не Само на Респираторниот Систем, но исто Така и Долната Вилица и Одржува Чистота како Основа, Кармин, итн Се Помалку Smeared Со Маска.МУЛТИ-ЦЕЛ - Анти-Проблеми со Кожата и Лесно Дишење Направени Со Еко-Пријателски Материјал за Анти-Проблеми со Кожата и Структуриран за да Ти Дишат Повеќе Удобно И Лесно Со.Овој Производ Е Совршена за Трчање, Велосипедизам, Пешачење или Други Активности на Отворено, Тоа е исто Така Погоден за Секојдневна Употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент