.

.

ZINUS Tonja Дрво Платформа Кревет Рамка / Не Кутија Пролет Потребните / Дрво Slat Поддршка / Лесно Собранието, Твин

ZINUS Tonja Дрво Платформа Кревет Рамка / Не Кутија Пролет Потребните / Дрво Slat Поддршка / Лесно Собранието,

DEN 4079.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Здрав Челик, Цврсто Дрво и Иверица.НЕ КУТИЈА ПРОЛЕТ е ПОТРЕБНО – Дизајнирани со здрав дрвени slats да ги поддржиме и да го продолжи животот на било пена, latex или пролет душек без употреба на кутија пролет.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - дебел и здрав цврсто дрво рамка е изградена со челик внатрешни работи рамка за долговечност; близнак големина поддржува максимална тежина капацитет од 350 кг, додека сите други големини може да го поддржи до 700 кг.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО - Сите алатки, делови и инструкции се вклучени за стрес-слободен собрание што трае помалку од еден час.СМИСЛЕНО ДИЗАЈНИРАН – Направена со метал внатрешни работи рамка за дополнителна издржливост и не се лизга лента на дрвени slats да се задржи вашиот душек во место.Грижете се-слободен 5-годишна ограничена гаранција опфатени; душек се продава одделно.Големина : Твин | Стил : w/o Headboard.

Главните карактеристики

Избор на клиент