.

.

Allenjoy Пурпурна Bokeh Halos Позадина Онанирачки Искра Сјајот Точки Фотографија Позадина за Деца Деца Бебе Туш Роденден Оркестарот Банер 5x3ft Портрет Photoshoot Кабина Студио Р?

Allenjoy Пурпурна Bokeh Halos Позадина Онанирачки Искра Сјајот Точки Фотографија Позадина за Деца Деца Бебе

DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма

[Пакет] Само 1 парче 5ftx3ft (1.5 М ширина x 0.9 M висина) Allenjoy Пурпурна Bokeh Halos Позадина вклучени.Позадина Стојат или Клипови Не се вклучени. [Материјал-Econ Винил] Оваа Пурпурна Bokeh Halos Позадина ќе бидат испратени од страна на укината.Лесна и Расклопна.Мала тежина-околу 0.74 lb во тежина, лесно да се носат и се откажам.Тоа е повеќе солидна од нормално винил позадина. [Тоа како да се отстрани набори] Поради укината превозот, тоа може да предизвика набори.Ве молиме железо задната површина со електронски железо со најнизок степен на топлина ,потоа се тркалаат до цврсто со цевка за 3-4 дена. [Оригиналниот Дизајн] Висок квалитет на резолуцијата на дигитални печатење со око-фаќање на детали и lifelike бои.Поддршка Прилагодено : Контактирајте не преку Порака пред исплата.Повод : Погоден за фотографии, слики, фото кабина, дома декорација, позадина, завеса, tablecloth, ѕид позадина сцена или декорација.Исто така, совршен за голем број на настани кои треба backdrops (свадба, роденден, бебето тушеви, крштевање, булчински тушеви, фестивали, итн.).Добредојдовте на Allenjoy Позадина Продавница. ★Бренд : Hai Long Тргување е Бренд припаѓа на Allenjoy Штекер.Тоа е зголемувањето и развој на бренд. -Ние сме фокусирани на продажба на различни стилови фото backdrops сте во потрага за. ★Пакување Листа : 1 PC x Allenjoy Пурпурна Bokeh Halos Позадина (виткање) ★Прашања & Одговорите : ◇1.П : Дали таа Дојде со Стојат (или Клипови) за Фотографија?A : Не,Само 1pc Позадина. ◇2.П : Што ако позадина има било какви проблеми со квалитетот?А : ве Молам не ни даде лош преглед или повратни информации директно, дозволете ни да има шанса да помогне да се реши тоа.Испратете ни Порака на прво,ни го покаже квалитетот слики на позадина.ќе добиете задоволително решение во рок од 24 часа. ◇3.П : Може да ти поддршка персоналните прилагодување позадина?A : Да,се разбира.Ве молиме да Ни Испратите Порака со Големината,Слика и Вашите Барања.Големина : 5x3ft,5x7ft,10x6.5ft,8x8ft,8x10ft,8x20ft или други Големина (Лесна Позадина) Имате било какви прашања,ве Молиме да бидат слободни да контакт.Вашето задоволство е движечка сила за нас да се задржи се движи напред!!Allenjoy Тим.

Главните карактеристики

Избор на клиент