.

.

Teeburon Radiographer Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

Teeburon Radiographer Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

DEN 328.80

Пристапност
Во достапна форма

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подарок идеја и 100% гаранција за квалитет.Мерки 6 x 4 инчи.Ако ви се допаѓа Radiographer Пониски Баркод налепници, и сакате да ги красат, вашиот автомобил, вашата канцеларија, вашиот велосипед, ја вашата врата, или на било кое место со нив, тогаш нашата Radiographer Пониски Баркод налепници се совршени за вас.Дигитално печатени отпорни на винил, тие доаѓаат во пакети од 4 единици.Едноставно тргни ги исклучи и држи ги насекаде каде што сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент