.

.

KEM Магија Енергија Зафат Акупресурата Рака Massager Магнетна Терапија Дланка Злато

KEM Магија Енергија Зафат Акупресурата Рака Massager Магнетна Терапија Дланка Злато

DEN 1051.44

Пристапност
Во достапна форма

Магијата Моќ Контрола помага циркулацијата на крвта за да се акупунктура точка на прст.замор ќе се обнови со стимулирање на точка на внатрешните органи на дланка.Магијата Моќ Зафат произведува магнетно поле постојан магнет во внатрешноста и помага во циркулацијата на крвта.Магијата Моќ Зафат може да се направи, бидејќи пролет избира точка, бидејќи се инсталира во проекција. - Карактеристики - Сосема Нов Модел : Магијата Моќ Зафат Направен Во Кореја Материјали : ABS,Злато Позлатен,Магнет Големина : 2.9 x 1.4 инчи - Пакет се Вклучени - 1 x Магија Енергија Зафат.

Главните карактеристики

Избор на клиент