.

.

XIAOSAKU Птичји Кафез 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Кафез Када Папагал Отворен Кафез Капење Плоштадот Birdcage Милениче Птица Куќи за Lovebirds Finches Parrotlet Птичји Кафез

XIAOSAKU Птичји Кафез 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Кафез Када Папагал Отворен Кафез Капење Плоштадот Birdcage

DEN 1444.80

Пристапност
Во достапна форма

Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.Направени од највисок квалитет, челична рамка со црн прав лак гарантирано да направи ова birdcage цврсти, трајни, дури и против радосна птици;. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.Ако наидат на проблеми во употреба, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.Удобен врати па можете да ја менуваат храна без нарушување вашите миленици; Заклучување на зглобовите да се задржи кафез обезбеди;.Големина : 40x30x38cm;.Лизгајте од послужавник - Опремени со пластична лента на дното на оваа птица кафез што може да се отстрани за лесно чистење, па како да се задржи чиста и уредна средина, како и задржи вашите миленици безбедно. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.моли за милост!2.

Главните карактеристики

Избор на клиент