.

.

Jadeshay Почетниот Агол Полица Кошница,од не ' Рѓосувачки Челик Слободен Удар Ѕид Монтирани Агол Полица Организатор Кошница со Силна Вшмукување

Jadeshay Почетниот Агол Полица Кошница,од не ' Рѓосувачки Челик Слободен Удар Ѕид Монтирани Агол Полица Организатор

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, рѓа-доказ, да се обезбеди трајност и сигурност.Мулти-цел : туш рек обезбедува удобен начин да се одржи шампон, клима уред, туш гел, туш гел, бричење крем, итн.Исто така, можете да инсталирате во кујната да се одржи крпи, зачини, детергент или било која друга кујна резерви.Лесен за инсталација : бања складирање кутија е опремен со вакуум вшмукување чаша.Притиснете го копчето за вшмукување чаша на чиста површина и место на полицата цврсто.Подвижен дизајн : Нашата агол полица може да се помести и repositioned за нов агол, без напуштање на било какви траги на ѕидот.Зачувување место : да работи уредни и чисти, и да ги организираат.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Sliver Димензии : 13 x 9 x 11 см / 5.12 x 3.54 x 4.33 инчен (appr.) Пакет Листа : 1 x Агол Полица.

Главните карактеристики

Избор на клиент