.

.

YARNOW Не-Пропадна Провизии Кабинет Мрзливи Сузан Плочата Храна Складирање Бин со Рачки за Кујната Провизии Кабинет Големина S

YARNOW Не-Пропадна Провизии Кабинет Мрзливи Сузан Плочата Храна Складирање Бин со Рачки за Кујната Провизии

DEN 480.48

Пристапност
Во достапна форма

мрзливи сузан организаторот.Тоа ќе ви помогне вашата кујна чувајте ги чисти и уредни.мрзливи сузан кабинет организаторот.Уникатен дизајн и широк апликација, идеални за складирање на вашите леќата тегли, зачин шишиња, кујнски нож за лупење, масло може, јајце beater и повеќе.спајс плочата.Да се спречи паѓање, и шишето се чуваат безбедно, што ќе ви овозможи да имаат пријатен готвење време.мрзливи сузан кантите. 360° ротација, лесно да се земе на леќата; Лесно за чистење, лесно да се измијат директно со вода.кујната кабинет плочата.Донесување на премиум АБС материјал, издржлив и здрав за долгорочна употреба.Карактеристики - Материјал : ABS ;-Големина S : 23.00 X23.00 X7.50cm/9.04 X9.04 X2.95in ;- Големина L : 29.50 X29.50 X9.50cm/11.59 X11.59 X3.73in ;Пакет Including1 x складирање рек ;.

Главните карактеристики

Избор на клиент