.

.

Ви благодариме за Поддршката на Црна Сопственост Бизнис 500PCS Налепници се Тркалаат,1.5 Круг Kraft Налепници Ви Благодариме Купување Налепници-1 Тркалаат 3 Фонтови(Сина)

Ви благодариме за Поддршката на Црна Сопственост Бизнис 500PCS Налепници се Тркалаат,1.5 Круг Kraft Налепници

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

500 PCS И 3 ФОНТОВИ ПО ТЕК - Таму се 500pcs продавница мал бизнис налепници по улогата, доволни количини ќе ги задоволуваат разни барања, секој налепница мерки за 1.5" во дијаметар.ЛЕСНО ДА ЛУПАМ И СТАП - Овие благодарам налепници се лесно да лупам и стап.Само излупете ги од ролна и се држи на површината на пакети.ЕДИНСТВЕН НАЧИН ДА се КАЖЕ "БЛАГОДАРАМ" за ДА ВАШИТЕ КЛИЕНТИ - Само да се држи овие пакување, налепници на вашата стока кеси, кутии за пакување, коверти и приливи да се заблагодарам на секој клиент.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Овие круг ви благодариме се тркалаат налепници се направени од високо квалитетна хартија со фолија писма печатени на тоа.Лесно е да се држи и да се отстрани, и нема остатоци на површината.СИЛНО ЛЕПИЛО - Овие виножито ви благодариме налепници се лесно да кора или паста, и не ќе падне лесно со висок квалитет на лепила.Само излупете ги од ролна и се држи на површината на пакети.

Главните карактеристики

Избор на клиент