.

.

4-40 x 5/16 Тип на 23 Нишка Сечење Завртки/Филипс/Рамна Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

4-40 x 5/16 Тип на 23 Нишка Сечење Завртки/Филипс/Рамна Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

DEN 13343.76

Пристапност
Во достапна форма

Станот Филипс Тип На 23. Тема Сечење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C45 мин. (Core Цврстина : Rockwell C28-38).Целосно Навој.Тема Сечење Завртки, 4-40 x 5/16" Тип на 23 Нишка Сечење Завртки / Филипс / Рамна Глава / Челик / Цинк.

Главните карактеристики

Избор на клиент