.

.

BJL Мачка гнезда - Мачка Качување Рамка Природни Сисал Мелење Канџи Тенџере Дрво Скокач Нула Плоча Голема Мачка Рамка Резерви/Multilayer гнездо милениче Кревет

BJL Мачка гнезда - Мачка Качување Рамка Природни Сисал Мелење Канџи Тенџере Дрво Скокач Нула Плоча Голема Мачка

DEN 1908.00

Пристапност
Во достапна форма

Сисал, се искачи мачки, нека мачка падне во љубов со игра/Големина:135*40*70cm.На сисал мачка качување рамка може да се игра мачки и гребнатини, така што мачката не гребење на мебел.На врвот е направен од сив се чувствува, што е особено дамка-отпорни, флексибилни, heat-dissipating, носат-отпорни, концизен и романтични, и понудата проштална на тешки чувство.Идеални за патување, не се лизга долната страна, лесен за носење, одлична за домашни миленици и патување.Кученца не само што можат да уживаат во слободното време, но на троседот исто така, може да обезбеди поддршка и олеснување на стресот поени, помага за ублажување на болката во зглобовите и подобрување на енергијата на здрави активности.Нашата продавница има многу стилови, можете да одат до продавница за да пребарувате, добредојдовте на нашата продавница!Име на производ : Мачка качување frame Product стил : четири слоеви на cats Product материјал : mercerized крпа / кашмир / сисал победи меч, пластични ball Product тежина : 5 KGfeature : 1, удобно изградба, удобно милениче живот.2, убаво дизајниран, и внатре и надвор се многу добри.3, кој се одвојува, лесен за чистење, прифатлива, без деформација.4, залак отпорни, лесно за чување кога не е во use Precautions If примате било какви прашања во врска со производот, можете да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Овој производ е донесена во вид, но поради осветлувањето и бојата на екранот проблем предизвикан од компјутерот е неизбежна, ве молиме understand When мерење на големината рачно, не може да биде грешка на 1-2 cm.Овој објект не содржат други украси на сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент