.

.

CTA Алатки 9278 Тројно Плоштадот 12-Точка XZN Подесувате Доказ Долго Грло, 18-Милиметри

CTA Алатки 9278 Тројно Плоштадот 12-Точка XZN Подесувате Доказ Долго Грло, 18-Милиметри

DEN 461.28

Пристапност
Во достапна форма

Кој има 18-Millimeter Големина.Користат за Сервисирање на сврзувачки елементи на "ФОЛКСВАГЕН", Ауди, Порше и Детроит Дизел Возило Модели.Се Состои Од Два Дела.Конструирани за Употреба на Висок вртежен момент Апликации.Мерки 1/2 x 5-Инчи Долго и Дизајнирани за Употреба со Квадратни Дискови.CTA Алатки 9278 Тројно Плоштадот 12-Точка XZN Подесувате Доказ Долго Грло - 18-Милиметри, се објаснува CTA Алатки високи стандарди на квалитет и изработка.Мајсторски направена за употреба кога сервисирање на сврзувачки елементи на "ФОЛКСВАГЕН", Ауди, Порше и некои Детроит Дизел возило модели.Оваа Тројна Плоштадот 12-Точка "XZN" Подесувате Доказ Долго Клуч (Големина 18-Millimeter) е составен од два дела и мајсторски конструирани за употреба кога е висок вртежен момент апликации се бара.Кој прецизност обработка за точно одговара на оваа Тројна Плоштадот 12-Точка "XZN" Подесувате Доказ Долго Клуч (Големина 18-Millimeter) мерки 1/2 од 5-Инчи долго и е дизајниран за употреба со за квадратен диск.Тешки-должност изградба овозможува за сила и издржливост.Дали подесување до вашиот '68 Corvette или менување на масло на John Deere трактор, CTA може да ве снабди со алатки потребни за да се направи на работа.Калифорнија Проп 65 - Предупредување, Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвика рак, раѓање дефекти или други репродуктивни штета.

Главните карактеристики

Избор на клиент