.

.

Трепкане Стар Oriole Птица Внесувач, 3 Видови Храна, Портокал Половини Овошје, Пиење Нектар и Грозје Желе Hummingbird задолжени за хранење телиња, Отворено Метал Виси Прилаг

Трепкане Стар Oriole Птица Внесувач, 3 Видови Храна, Портокал Половини Овошје, Пиење Нектар и Грозје Желе Hummingbird

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Сите во Еден Птица Фидер : Светла портокалова бои ќе привлече повеќе птици, и направете ја вашата градина стојат надвор.Оваа птица фидер би можеле да имаат три вида на храна – нектар, портокали и грозје желе.Нека oriole и други птици живеат и да уживате во нивната храна, тогаш може да се види птици од windows, магацините или тераси.Верверица т да му наштети на верверички и тие нема да дојдат во близина.

Главните карактеристики

Избор на клиент