.

.

МОБ Био-Науки 1201-270 Квалитативни Укината Филтер Хартија, Круг, Одделение 1V, 27 см Дијаметар (Пакување од 100)

МОБ Био-Науки 1201-270 Квалитативни Укината Филтер Хартија, Круг, Одделение 1V, 27 см Дијаметар (Пакување од

DEN 2113.44

Пристапност
Во достапна форма

Намален вкупниот филтрација време, бидејќи на екстра површина изложени.Одржува проток се должи на намалување на филтер хартија контакт со инка страна и само-поддршка на обликот на филтерот за себе.Круг.Одделение 1 V.Derma Науки 81144 hydrogel завој, не-плетени, 4" ширина, 4"должина, Пакување од 30 висок квалитет на медицински производи кои се користат од страна на здравствените услуги во првите клинички settings.

Главните карактеристики

Избор на клиент