.

.

Calvas [Original] А/C Далечински Управувач ARC480A1 за DAIKIN клима уред

Calvas [Original] А/C Далечински Управувач ARC480A1 за DAIKIN клима уред

DEN 1780.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : Yes.Број на модел : ARC480 A1. Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Безжична комуникација : IR. [Original] А/C Далечински Управувач ARC480 A1 за DAIKIN клима уред, Овој објект има акции.Можете да поставите некоја цел, тогаш можеме да се испорача во прв пат.Објектот специфики : Пакет : Yes Model број : ARC480 A1 Use : Воздух Conditioner Frequency : 433 MHz Wireless комуникација : IRChannel : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент